Nieoficjalne forum knight fight.

WItajcie miłośnicy gry Knight Fight!

Ogłoszenie

Szukamy osoby znającej w stopniu zadowalającym jezyk angielski.Osoby takiej szukamy do tłumaczenia nazw broni.Osoba takia będzie uprzywilejowana i otrzyma specjalną range na forum.Prosze zgłaszać się do administratora forum Bachus10.

#1 2008-08-06 19:26:49

Nocy Sokoł

Stajenny ||

Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 13
Punktów :   

Czy to jest oficjalne forum?

To co w temacie!

Offline

 

#2 2008-08-06 19:27:53

Kamil

Administrator

10895673
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 27

Re: Czy to jest oficjalne forum?

Nie ale jest lepsze od oficjalnego

Offline

 

#3 2009-12-02 17:29:31

malyn

Chłop |

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czy to jest oficjalne forum?

Tak masz racje nie jest to oficjalne forum ;-) ale nie ma co się oszukiwać że to forum nie dorasta do pięt oficjalnemu forum , na oficjalnym forum są gracze ze stażem 2-3 lata gry lub więcej od których można się coś dowiedzieć i w każdej chwili zapytać , oni zawsze posłużą dobrą radą a na tym od kogo mam się dowiedzieć od gościa co ma 23 lvl i co najwyżej rok gry za sobą ??? nie rozśmieszajcie mnie ..... Prawda jest taka że na to forum trafiają osoby takie jak ja , wyrzucone z oficjalnego forum za różnego typu rzeczy , fajnie że jest drugie forum ale na litość ogarnijcie się z taką kadrą to forum nigdy nie będzie ciekawe ....... Aha i co najważniejsze brakuje tu wielkich postaci z gry takich jak np. Undertaker , Sogi , Roma . Futur , Hunter , Czesio , i członkowie ussr . To by było na tyle powiedziałem co mnie boli jak ktoś będzie chciał o cos spytac prosze pytac w grze lub na pm , zawsze pomogę ;-)
http://world3.knightfight.wp.pl/index.p … d=93012724

Ostatnio edytowany przez malyn (2009-12-02 17:30:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klazzhab.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.54dh.pun.pl www.djwalu5.pun.pl www.najlepszeotsy.pun.pl